Nasza realizacja układu wydechowego w jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów na polskiej scenie tuningowej – Mercedesie-AMG GT w wydaniu Carbonerre Project. Masa karbonu, efektowne poszerzenia oraz jeszcze bardziej wyścigowy charakter – podkreślony brzmieniem Baq Exhaust!

Sam AMG-GT powstał jako odpowiedź na Porsche 911 i jest pozycjonowany nieco niżej niż jego poprzednik, klasyczny SLS AMG. To pierwszy model tego producenta noszący nazwę Mercedes-AMG, a nie Mercedes-Benz. Pod maską pracuje dobrze znane 4.0 Biturbo V8, rozwijające od 462KM w podstawowej odmianie, do nawet 730KM w najbardziej hardkorowym Black Series. Pojazd posiada charakterystyczne dla aut tylnonapędowych proporcje, z długą maską z dodatkowymi wybrzuszeniami, przesuniętą do tyłu kabiną, dużymi kołami oraz szerokim pasem. Samochód otrzymał aktywny spojler, którego ustawienie uzależnione jest od prędkości i trybu jazdy.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust:
– wysoko przeustowy zestaw downpipe w początkowej sekcji układu wydechowego,
– środkowa sekcja wydechu w wersji nierezonowanej,
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej,
– customowe końcówki dopasowane do karbonowego dyfuzora w satynowym wykończeniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975

Koniecznie sprawdź również inne realizacje układów wydechowych w Mercedes-AMG:

Złoty polski
Euro