Niemiecka bitwa o prymat w segmencie premium od lat przebiega w gronie Audi – BMW – Mercedes. Do Baq Exhaust trafił przedstawiciel pierwszej z wcześniej wymienionych marek, w odmianie Sedan. Pod maską tego egzemplarza pracuje optymalne do tego nadwozia trzylitrowe, wysokoprężne TDI , wspomagane jedną turbosprężarką. Napęd przekazywany jest klasycznie dla Audi na wszystkie koła za pomocą 7-stopniowego S-Tronica.

Naszym zadaniem była produkcja oraz montaż aktywnego układu wydechowego z klapami typu turbo-back, zawierającego downpipe. Właściciel zdecydował się na wersję nierezonowaną, czyli bez tłumika środkowego. Nasz układ dopasowaliśmy pod akcesoryjny dyfuzor przypominający ten z wersji RS6 – auto po modyfikacji znacznie zyskało wizualnie. Mimo fantastycznego, głębokiego brzmienia przy otwartych klapach, zwłaszcza pod obciążeniem, w cichszych ustawieniach samochodem można komfortowo podróżować również na dłuższych dystansach. Takie było nasze zadanie z którego wywiązaliśmy się w 100%.

Pełna specyfikacja układu wydechowego turbo-back Baq Exhaust:
– wysoko przepustowy downpipe w początkowej sekcji,
– środkowa sekcja układu w wersji nierezonowanej,
– końcowa sekcja układu w wersji aktywnej, ze zdalnie sterowanymi klapami,
– układ wydechowy dopasowany pod akcesoryjny dyfuzor, przypominający ten z modelu RS6.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975