Druga generacja CLA o kodzie fabrycznym C118 to radykalna zmiana koncepcji względem poprzednika. Tym razem samochód nie jest już odmianą sedan Klasy A, lecz odrębnym modelem o zupełnie innym wyglądzie nadwozia. CLA jest dłuższe, szersze i większe w środku. Stylistycznie samochód reprezentuje najnowszy kierunek stylistyczny Mercedesa, odznaczając się agresywnie zarysowanymi reflektorami i wąskimi, podłużnymi lampami z tyłu. Pokrewieństwo z Klasą A zostało jednak zachowane w środku, gdyż z jej najnowszej generacji w całości zapożyczono kokpit.

Mercedes otrzymał w Baq Exhaust nowy układ wydechowy Cat-Back w wersji nierezeonowanej (bez tłumika środkowego) ze zdalnie sterowaną klapą wydechu, umożliwiającą dopasowanie brzmienia wydechu do bieżących potrzeb. Takie rozwiązanie pozwala na posiadanie „dwóch samochodów w jednym”. Jak zawsze układ wydechowy został zaprojektowany pod kątem uzyskania lepszej przepustowości względem seryjnego oraz z dbałością o wszystkie detale – zdjęcia niech mówią same za siebie. Materiał to oczywiście stal kwasoodporna najwyższej jakości.

Pełna specyfikacja układu wydechowego cat-back Baq Exhaust:
– fabryczny katalizator (OEM),
– środkowa sekcja wydechu w wersji nierezonowanej (bez tłumika środkowego),
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej,
– układ wydechowy dopasowany pod seryjne końcówki.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro