Nowe BMW M4 Cabrio G83 to połączenie doskonałego designu, wydajności i emocji z jazdy na otwartym powietrzu. Dynamiczne proporcje, charakterystyczna kierownica M oraz sportowe detale wyróżniają to auto spośród innych kabrioletów. Pod maską tego potężnego samochodu kryje się silnik TwinPower Turbo, dostarczający niezapomniane wrażenia podczas przyspieszania. Moc i moment obrotowy przenoszone są na asfalt za pośrednictwem precyzyjnej skrzyni biegów, zapewniając kierowcy kontrolę nad każdym momentem jazdy.

Otwierając dach, wnet przenosimy się do wnętrza, gdzie luksus i sportowe wykończenie łączą się w perfekcyjny sposób. Fotele z doskonałym trzymaniem bocznym, zaawansowany system multimedialny i najnowsze technologie BMW sprawiają, że podróż staje się nie tylko przyjemnością, ale także doświadczeniem z najwyższej półki. Zakres prac przy tym egzemplarzu obejmował montaż kompletnego układu Turbo-Back w wersji aktywnej. Układ został zakończony czterema końcówkami – w tym przypadku karbonowymi.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust:
– downpipe zabezpieczone osłonami termicznymi w początkowej sekcji,
– środkowa sekcja wydechu w wersji rezonowanej,
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej, wraz z adaptacją fabrycznego sterowania trybem pracy układu wydechowego,
– cztery karbonowe końcówki układu wydechowego o średnicy 4″ (101mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq.pl
+48 500-569-975