Tym razem realizacja układu wydechowego w trzydrzwiowym Leonie FR trzeciej generacji, wyposażonym w benzynowe 1.8 TSI pod maską, sprzężone z 7-stopniowym, dwu sprzęgłowym automatem typu DSG.

Leon otrzymał od nas nowy układ wydechowy typu cat-back, rozpoczynający się za fabrycznym katalizatorem w wersji aktywnej – czyli z klapą umożliwiającą jej zamknięcie lub otworzenie w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie zapewnia zdecydowaną poprawę brzmienia w zależności od wybranego trybu pracy. Brzmienie w cichym trybie pracy wydechu jest mocno poprawioną, jednak niemęczącą serią, natomiast otwarta klapa zapewnia konkretne odczucia akustyczne przy dynamicznej jeździe. Całość została sprytnie ukryta w puszce tłumika. Montaż układu wydechowego typu cat-back nie powoduje utraty gwarancji producenta / homologacji na samochód – katalizator pozostaje na swoim miejscu.

Pełna specyfikacja układu wydechowego cat-back Baq Exhaust:
– fabryczna początkowa sekcja wydechu z katalizatorem,
– środkowa sekcja układu w wersji nierezonowanej,
– końcowa sekcja układu wydechowego w wersji aktywnej, sterowanej zdanie z pilota,
– dwie owalne końcówki wydechu dostosowane rozmiarem do dokładki zderzaka „Cupra”.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975