Kolejny RAM w Baq Exhaust. Identycznie jak w przypadku poprzedniego egzemplarza, pod maską, znajdziemy klasyczne benzynowe V8 HEMI o pojemności 5,7 litra, mocy 401KM oraz momencie obrotowym równym 556Nm. Jednak dzięki krzykliwej okleinie, akcesoryjnym felgom oraz „sportowych akcentach” zupełnie różni się charakterem od białego egzemplarza prezentowanego przez nas pod koniec stycznia. Link znajdziesz TUTAJ.

Samochód trafił do naszej siedziby z zadaniem wyciszenia akcesoryjnego układu wydechowego będącego na pokładzie, a właściwie pod pokładem RAMa. Amerykański cat-back w codziennym użytkowaniu okazał się zbyt głośny/męczący. Środkową sekcję układu zastąpiliśmy dedykowanym produktem Baq Exhaust, składającym się z środkowej sekcji w wersji aktywnej. Za każdym razem podkreślamy, jak ważna jest uniwersalność produkowanych przez nas aktywnych układów wydechowych. Większość czasu nasi Klienci wykorzystują głośniejsze nastawy układu wydechowego, jednak w przypadku konieczności pokonania dłuższej trasy „na raz” lub podróży z rodziną, warto mieć możliwość wyciszenia pracy układu wydechowego, w zależności od bieżących potrzeb.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro