Zupełnie nowa, zbudowana od podstaw druga generacja modelu oferowana od 2018 roku to zarazem pierwsza w historii marki Ram konstrukcja opracowana już za czasów jej wyodrębnienia spod skrzydeł Dodge. W porównaniu do poprzednika, samochód przeszedł znaczne zmiany w wyglądzie – przy zachowaniu charakterystycznych proporcji nadwozia, pojazd stał się bardziej obły i zyskał liczne zaokrąglone akcenty stylistyczne. Do budowy szkieletu i nadwozia szeroko wykorzystano aluminium, co pozwoliło obniżyć masę o nawet 1000 kilogramów. Sama rama jest lżejsza o 45kg względem poprzednika.

Pod maską, znajdziemy klasyczne benzynowe V8 HEMI bez wspomagaczy o pojemności 5,7 litra, mocy 401KM oraz momencie obrotowym równym 556Nm. Posiadając takie monstrum pod maską, warto cieszyć się pełnią możliwości akustycznych jednostki V8, jednocześnie zachowując zdolność wyciszenia wydechu np. w czasie podróży z rodziną. Aktywny układ wydechowy cat-back Baq Exhaust, sterowany zdalnie z pilota doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Montaż nie wymaga jakichkolwiek modyfikacji a cały zabieg jest w pełni odwracalny.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust:
– fabryczna początkowa sekcja układu wydechowego z katalizatorami,
– środkowa sekcja układu wydechowego w wersji aktywnej,
– końcowa sekcja układu wydechowego w wersji nierezonowanej,
– dwie polerowane końcówki o średnicy 5″ (127mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975