CLA zgodnie z założeniami to mniejszy Mercedes CLS, szumnie nazwany czterodrzwiowym Coupe. Wprowadzony na rynek w 2013 roku, tuż po debiucie trzeciej generacji klasy A od razu stał się bestsellerem niemieckiego producenta, przy okazji mocno obniżył średni wiek nabywcy auta tej marki. Trzeba przyznać, że CLA wyjątkowo skutecznie opiera się starzeniu – wciąż wygląda bardzo świeżo i atrakcyjnie. Niniejszy egzemplarz już w zimowym setupie mocno przyciąga uwagę – czerwone elementy stylizacyjne, agresywna dokładka przedniego zderzaka i tylny dyfuzor wprost z CLA45 AMG odróżniają ten egzemplarz od wielu innych jeżdżących po naszych drogach.

Emblemat 250 na tylnej klapie oznacza dwulitrową turbo-benzynę pod maską o mocy 211KM. To najmocniejszy „cywilny” wariant, stojący ponad 184-konnym CLA220 i nieco szalonym, bezkompromisowym CLA45 AMG o mocy 360KM. 211KM zapewnia przyśpieszenie do 100km/h w 6,5 sekundy oraz prędkość maksymalną na poziomie 240km/h. Mimo więcej niż wystarczających osiągów, jednostka serwuje moc w wybitnie liniowy sposób.

Mercedes otrzymał w Baq Exhaust nowy układ wydechowy cat-back (rozpoczynający się za fabrycznym katalizatorem) w wersji nierezeonowanej (bez tłumika środkowego) ze zdalnie sterowaną klapą wydechu, umożliwiającą dopasowanie brzmienia wydechu do bieżących potrzeb. Takie rozwiązanie pozwala na posiadanie „dwóch samochodów w jednym”. Jak zawsze układ wydechowy został zaprojektowany pod kątem uzyskania lepszej przepustowości względem seryjnego oraz z dbałością o wszystkie detale – zdjęcia niech mówią same za siebie. Materiał to oczywiście stal kwasoodporna najwyższej jakości.

Pełna specyfikacja układu wydechowego cat-back Baq Exhaust:
– fabryczny katalizator (OEM),
– środkowa sekcja wydechu w wersji nierezonowanej (bez tłumika środkowego),
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej,
– układ wydechowy dopasowany pod dyfuzor z wersji A45 AMG.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro