Kia Stinger GT | Baq Exhaust | Aktywny układ wydechowy cat-back

KIA prezentując model Stinger wzbudziła wiele emocji. Samochód na rynku pojawił się dość niespodziewanie, gdzie wielu innych producentów odmienia słowo eko przez wszystkie przypadki. Najmocniejsza odmiana GT napędzana jest przez 3,3-litrowy silnik V6 twin-turbo o mocy 370 KM. Moc przekazywana jest na koła za pośrednictwem 8-stopniowej skrzyni biegów oraz napędu na cztery koła. Przy czym w przeciwieństwie do np. najnowszych modeli Audi pozostaje tak bardzo analogowym samochodem jak to tylko możliwe.

Jedyną wadą i to dość istotną mając na uwadze cenę i charakter samochodu jest seryjny wydech, który nie wydaje z siebie żadnego dźwięku prócz szumu. Jednak mamy na to sposób. Wprowadzamy do oferty układ wydechowy w wersji cat-back, który pozwala zabrzmieć temu autu tak jak powinno od momentu opuszczenia fabryki. Na zdjęciach przedstawiona jest aktywna wersja która pozwala wybrać pomiędzy dwoma trybami pracy – głośniejszym i cichszym. Wydech wykorzystuje oryginalne końcówki w tylnym zderzaku, montaż nie powoduje utraty gwarancji producenta a cały zabieg jest w pełni odwracalny.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapewnieniami, samochód w serii w ogóle nie brzmi, tylko szumi. Na szczęście, różnica pomiędzy stockiem a naszym produktem jest kolosalna. Szary egzemplarz prezentowany wczoraj to model MY2019, czyli wyposażony już w filtr cząstek stałych GPF, jednak nasz produkt pasuje do obu wersji.

Układ wydechowy dostępny w ofercie naszego Sklepu Internetowego:
➡️➡️ http://baq-garage.pl/pro…/uklad-wydechowy-kia-stinger-gt-v6/ ⬅️⬅️

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące modyfikacji wydechu w Twoim samochodzie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.