BMW F32 428i N20 to sportowe coupe, które było częścią serii 4 oferowanej przez niemieckiego producenta BMW. Model ten był produkowany w latach 2013-2016. Samochód zdobył uznanie ze względu na połączenie eleganckiego designu, dynamicznej jazdy i efektywnego silnika.

Pod maską tego coupe znajduje się silnik benzynowy o pojemności 2.0 litra, z serii N20. Ten silnik charakteryzuje się turbodoładowaniem, co przekłada się na dynamiczną moc i responsywność podczas jazdy.

BMW F32 428i N20 oferuje zarówno sportowe doznania związane z prowadzeniem, jak i komfort podróży. Wnętrze tego modelu było starannie zaprojektowane, z nowoczesnymi funkcjami i technologiami. To auto przyciągało uwagę entuzjastów motoryzacji, którzy poszukiwali kombinacji elegancji, sportowego charakteru i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust: 
– wysoko przepustowy downpipe w początkowej sekcji układu wydechowego, 
– środkowa sekcja wydechu OEM, 
– końcowa sekcja układu wydechowego w wersji aktywnej, sterowanej zdalnie z pilota, 
– czarne końcówki układu wydechowego o średnicy 3,5″ (89mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj! 
info@baq.pl 
+48 500-569-975