BMW E92 335i o prawdziwa bestia na czterech kołach! Ten model BMW zachwyca nie tylko swoim charakterystycznym designem, ale także doskonałymi osiągami.Pod maską kryje się sześciocylindrowy silnik N55 o pojemności 3.0 litra, który oferuje znakomitą moc i moment obrotowy. Wynik? Osiągi, które dosłownie wciągają w fotel – 0-100 km/h w zaledwie około 5,5 sekundy. To samochód, który dostarcza prawdziwej dawki adrenaliny podczas jazdy.

BMW E92 335i N55 to także przyjemność prowadzenia. Dzięki zawieszeniu w wersji M Sport, samochód klei się do drogi i oferuje precyzyjną jazdę. A napęd na tylne koła dodaje jeszcze więcej emocji za kierownicą.Nie można zapomnieć o charakterystycznym wyglądzie tego modelu, z agresywnym przodem i sportowym nadwoziem typowym dla serii 3. To samochód, który przyciąga spojrzenia na ulicy.

Pełna specyfikacja układu wydechowego turbo-back Baq Exhaust:
– wysoko przepustowy downpipe,
– środkowa sekcja wydechu w wersji rezonowanej,
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej, sterowana zdalnie z pilota
– cztery tytanowe końcówki o średnicy 3,5″ (89mm)

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975