BMW E31 850i to luksusowe coupe produkowane przez niemieckiego producenta samochodów BMW w latach 1990-1999. Ten model był częścią serii 8 i zyskał uznanie jako symbol elegancji i sportowego stylu. Samochód charakteryzował się wyjątkowym designem, nisko poprowadzoną linią dachu, dwoma drzwiami i agresywnie ukształtowanymi reflektorami.

Pod maską znajdował się potężny silnik V12, co czyniło go jednym z najmocniejszych modeli w ofercie BMW tamtego okresu. Oferował on imponującą moc, co przekładało się na dynamiczną jazdę i imponujące osiągi. Wnętrze 850i było obszerne i wygodne, z bogatym wyposażeniem, obejmującym nowoczesne technologie i luksusowe detale.

850i był nie tylko szybki, ale także świetnie wyważony pod względem komfortu podróży. To auto cieszyło się popularnością wśród miłośników luksusowych sportowych samochodów i do dziś stanowi ikonę designu lat 90. BMW E31 850i reprezentuje połączenie stylu, wydajności i ekskluzywności, co przyczyniło się do jego uznania w świecie motoryzacji.

Pełna specyfikacja układu wydechowego cat-back Baq Exhaust: 
– fabryczny katalizator (OEM), 
– fabryczna środkowa sekcja wydechu (OEM), 
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej, 
– cztery pogrubione satynowe końcówki układu wydechowego o średnicy 3,5″ (89mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj! 
info@baq.pl 
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro