Dodge Challenger, czyli jeden z trójki najbardziej rozpoznawalnych pony-carów pojawił się na rynku w 2008r., jako drugi – po Fordzie Mustang a przed Chevroletem Camaro. Koncept został zaprezentowany już w 2006r., jednak na wersję produkcyjną musieliśmy poczekać jeszcze dwa lata. Konstrukcja samochodu w dużym stopniu została oparta na podzespołach Mercedesa – min. elementy przedniego zawieszenia pochodziły z W220, tylnego zaś z W211.

Niniejszy egzemplarz został wyprodukowany w 2015 roku, więc mamy do czynienia z modelem po liftingu. Odświeżony model otrzymał szereg pomniejszych zmian stylistycznych skupiających się głównie na przodzie oraz tyle auta. W oczy rzuca się przede wszystkim nowy grill, maska oraz reflektory. Z tyłu największą nowością są lampy wykonane w technologii LED, które teraz nie stanowią jednego połączonego elementu.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust: 
– końcowa sekcja układu wydechowego w wersji aktywnej, sterowanej zdanie z pilota,
– cztery końcówki double-wall czarne o średnicy 3,5″ (89 mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj! 
info@baq-garage.pl 
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro