Tym razem po raz kolejny odwiedziła nas kultowa marka… marka, która budzi wiele kontrowersji, ma wielu przeciwników, ale równie wielu zwolenników. Trzy litery BMW i chyba najbardziej rozpoznawalny model e30.

Samochód przeżył kompletną przebudowę pod drifting. Najpiękniejsze w tym projekcie jest to, że jest zrobiona od podstaw tak jak należy. Czyli profesjonalnie, bez druciarstwa. Efekty prac sami możecie zobaczyć na zdjęciach.

Zespół Baq-Garage również dołożył kilka swoich spawów i przeróbek aby profesjonalizm oraz bezpieczeństwo ekipy prowadzącej było na najwyższym poziomie. Jakiś czas temu e30 zawitało na naszym warsztacie w celu wykonania kompletnego układu wydechowego.

Wykonaliśmy wtedy dwa kolektory do silnika V8 o pojemności 4.4 l i przelotowy układ wydechowy aż po końcówki. Całość została owinięta bandażami termoizolacyjnymi.

Teraz powrócił do nas na wykonanie złożonej klatki bezpieczeństwa wg. norm FIA, wykonanie stelażów pod mocowanie laminatów praktycznie całego tyłu samochodu i customowej chłodnicy montowanej w bagażniku.

Pracy było sporo, ale udało się zachować wysoki poziom, co możecie zobaczyć na galerii poniżej 😉