Opel Astra J GTC to kompaktowy samochód produkowany przez niemieckiego producenta Opel w latach 2011-2015. Model ten był dostępny w wersji 3-drzwiowej i należał do rodziny Astra szóstej generacji. „GTC” to skrót od „Gran Turismo Compact,” co sugeruje sportowy charakter tego modelu. Astra J GTC oferowała różne jednostki napędowe, w tym benzynowe i wysokoprężne silniki o różnej mocy. Samochód miał atrakcyjny design z dynamicznymi liniami i charakterystycznym kształtem nadwozia. Wnętrze auta było przestronne i funkcjonalne, a standardowe wyposażenie zawierało wiele nowoczesnych technologii i systemów bezpieczeństwa.

Opel Astra J GTC była popularnym wyborem w Europie ze względu na swoją łączność z tradycją marki Opel oraz oszczędność paliwa i komfort jazdy. Jednak w 2015 roku zakończono produkcję tego modelu, a następca, Astra K, pojawił się na rynku.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust:
– początkowa sekcja z katalizatorem OEM,
– środkowa sekcja nierezonowana,
– końcowa sekcja aktywna przygotowana,
– dwie końcówki pojedyncze o średnicy 3,5″ (89 mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq.pl
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro