Siódma generacja oznaczona kodem fabrycznym W223 (wersja przedłużana – V223) trafiła do zaawansowanej fazy rozwoju w 2018 roku. Samochód został zaprezentowany oficjalnie 2 września 2020 roku, przechodząc istotne zmiany na tle dotychczas produkowanego modelu. Jest nie tylko dłuższy i szerszy, ale i otrzymał zaawansowane rozwiązania techniczne włącznie z możliwością zautomatyzowanej jazdy na poziomie SAE 3. Charakterystycznym elementem przodu są smuklejsze reflektory, a także większa atrapa chłodnicy. Z boku uwagę zwracają chowane klamki (opcja) aktywujące się po naciśnięciu, a z tyłu pojawiły się podłużne, dwuczęściowe lampy. Karoserię samochodu w ponad 50% wykonano z aluminium, a współczynnik oporu powietrza jest bardzo niski i wynosi od 0,22 (zależnie od wersji).

W samochodzie zainstalowaliśmy, aktywny układ wydechowy Cat-Back, rozpoczynający się za seryjnymi katalizatorami. Produkt w całości wykonany ze stali kwasoodpornej najwyższej jakości. Układ wydechowy Baq Exhaust do Mercedesa-AMG S580 uwydatnia rasowy bulgot charakterystyczny dla tej marki. Brzmienie nowego wydechu doskonale współgra charakterem tego egzemplarza oraz nie wpływa na gwarancje producenta.

Pełna specyfikacja kompletnego układu wydechowego Baq Exhaust:

– początkowa sekcja wydechu OEM (fabryczne katalizatory),
– środkowa sekcja wydechu w wersji nierezonowanej (bez tłumików środkowych),
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej, wraz z adaptacją fabrycznego sterowania trybem pracy układu wydechowego,
– układ wydechowy dopasowany pod fabryczne końcówki/maskownice w tylnym zderzaku.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj! info@baq-garage.pl +48 500-569-975
Złoty polski
Euro