Tym razem fotorelacja z prac nad poliftowym Stigerem GT. Wizualnie, w porównaniu do samochodów sprzed liftingu są symboliczne – inne reflektory z nową grafiką ledów do jazdy dziennej, z tyłu Koreańczycy obdarowali Stingera listwą świetlną biegnącą przez całą szerokość nadwozia. W tym egzemplarzu smaczku dodają zmienione emblematy – pochodzące ze Stingera na rynek koreański. Mechanicznie, wersja GT niezmiennie cechuje się podwójnie uturbioną „V-szóstką” o pojemności 3,3 litra i mocy 366KM. Podobnie jak w samochodach wyprodukowanych na rok modelowy 2019 (sprzed liftingu) auto zostało homologowane zgodnie ze standardami normy WLTP.

W samochodzie zainstalowaliśmy układ wydechowy cat-back, rozpoczynający się za fabryczną sekcją zawierającą katalizatory oraz filtry cząstek stałych GPF. Wybór padł na aktywną wersję układu wydechowego, sterowaną zdalnie z pilota. Takie rozwiązanie pozwala dopasować brzmienie układu w zależności od bieżących potrzeb. W przypadku Stingera GT, najlepszym rozwiązaniem jest układ wydechowy w wersji nierezonowanej – czyli bez tłumików środkowych. W codziennym użytkowaniu, już w cichym trybie pracy samochód brzmi znacznie bardziej rasowo. Jednak dopiero po otwarciu klap mamy do czynienia z „pełnym ogniem”. Produkt wykorzystuje oryginalne końcówki w tylnym zderzaku, montaż nie wymaga jakichkolwiek modyfikacji a cały zabieg jest w pełni odwracalny. Montaż cat-backa nie powoduje utraty gwarancji producenta / homologacji na samochód – wszystkie elementy związane z ekologią pozostają na swoim miejscu.

Pełna specyfikacja układu wydechowego cat-back Baq Exhaust:
– fabryczna początkowa sekcja wydechu z katalizatorami/filtrami cząstek stałych GPF,
– środkowa sekcja układu w wersji nierezonowanej,
– końcowa sekcja układu wydechowego w wersji aktywnej, sterowanej zdanie z pilota,
– układ wydechowy dopasowany pod fabryczne końcówki/maskownice w tylnym zderzaku.

Produkt dostępny w ofercie naszego Sklepu Internetowego:

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro