Kolejny egzemplarz Stinger GT – tym razem egzemplarz wyprodukowany w 2019 roku, czyli homologowany zgodnie ze standardami normy WLTP. Oznacza to że samochód został fabrycznie wyposażony w filtry cząstek stałych GPF. Przeprowadziliśmy usługę wymiany układu wydechowego.

Najlepszym rozwiązaniem tematu układu wydechowego w tym modelu jest dedykowany układ wydechowy Baq Exhaust w wersji aktywnej nierezonowanej – czyli bez tłumików środkowych. W codziennym użytkowaniu w cichym trybie pracy w samochodzie jest nieznacznie głośniej niż w przypadku serii, dopiero po otwarciu klap mamy do czynienia z „pełnym ogniem”. Produkt wykorzystuje oryginalne końcówki w tylnym zderzaku, montaż nie wymaga jakichkolwiek modyfikacji a cały zabieg jest w pełni odwracalny. Montaż cat-backa nie powoduje utraty gwarancji producenta / homologacji na samochód – wszystkie elementy związane z ekologią pozostają na swoim miejscu.

Produkt dostępny w ofercie naszego Sklepu Internetowego. Możliwość montażu produktu w naszej siedzibie (po wcześniejszym umówieniu) lub wysyłki na teren całego świata. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975