Modyfikacja wydechu w cywilnym daily? To jak najbardziej może mieć sens! Jednostka 1.4 T-JET na rynku jest już kilka lat, została rozpracowana w środowisku. Cechuje się dużą podatnością na modyfikacje i co najważniejsze, nie są one przesadnie kosztowne. W dodatku, po modyfikacji układu wydechowego może zabrzmieć naprawdę przyjemnie – co udowadnia niniejszy egzemplarz Tipo. Brzmienie samochodu zmieniło się nie do poznania – a mówimy tu o samochodzie z silnikiem o stosunkowo niewielkiej pojemności.

Naszym zadaniem było wykonanie końcowej sekcji układu wydechowego w wersji aktywnej, ze zdalnie sterowaną klapą. Początkowa sekcja wydechu zawierająca katalizator oraz środkowa, z fabrycznym tłumikiem pozostała seryjna – modyfikacja nie będzie budziła podejrzeń policjantów lub diagnosty. Również seryjny pozostał wygląd auta – końcówka na wzór fabrycznego wydechu została ukryta pod zderzakiem.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975