Kto z Was był na tegorocznym Raceism.com Event 2019 i odwiedził nasze stanowisko? Fantastyczna Toyota Supra mk4 z daleka przyciągała wzrok, czyż nie?

Wasze zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – wiele interesujących rozmów, inspirujących dyskusji oraz pochwał z Waszych ust dało nam wielkiego kopa do dalszej pracy oraz rozwoju firmy i nas samych.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji wyjazdu i pobytu na Evencie: w szczególności Dominice oraz Sebastianowi; a także naszym Przyjaciołom, całej Ekipie baq-garage.pl oraz firmie JG Partner sc za super dostawczaka oraz profesjonalną obsługę!

Teraz czas na kilka naszych zdjęć z Eventu, którego w tegorocznej edycji byliśmy Złotym Sponsorem. Światowy poziom imprezy daje o sobie znać na każdym kroku – tablice rejestracyjne samochodów z całej Europy i Świata a także przez to co zostało zmodyfikowane – od klasycznych Ferrari i Porsche, poprzez najnowsze BMW M5 czy kilka egzemplarzy Audi A6 C8, współczesne Lamborghini, na szalonych projektach typu VW up z wrzuconym VR6 pod maską kończąc. Które z aut to Twój faworyt?