Ford Ranger Raptor 3.0 EcoBoost Bi-Turbo to imponujący pickup, który łączy w sobie potężną moc z doskonałą zdolnością terenową. Napędzany silnikiem 3.0 EcoBoost Bi-Turbo, ten model oferuje imponujące osiągi dzięki dwóm turbodoładowaniom. Zawieszenie przystosowane do jazdy w trudnym terenie, w połączeniu z zaawansowanym systemem kontroli trakcji, sprawia, że Ranger Raptor doskonale radzi sobie w różnorodnych warunkach terenowych.

Wyjątkowy design nadwozia z agresywnymi detalami, a także specjalnie zaprojektowany układ wydechowy, podkreślają sportowy charakter pojazdu. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności, oferując zaawansowane technologie oraz wysokiej jakości materiały. Ford Ranger Raptor 3.0 EcoBoost Bi-Turbo to idealny wybór dla tych, którzy poszukują połączenia siły i stylu w solidnym, terenowym pojeździe.

Pełna specyfikacja układu wydechowego turbo-back Baq Exhaust:
– początkowa sekcja z katalizatorem OEM,
– środkowa sekcja układu w wersji aktywnej,
– układ wydechowy zakończony dwoma końcówkami tytanowymi pogrubionymi.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq.pl
+48 500-569-975