Chevrolet Corvette C4 to czwarta generacja kultowego samochodu sportowego Corvette, produkowanego przez General Motors w latach 1984-1996. C4 przyniosła wiele zmian i innowacji w porównaniu do swojej poprzedniczki, Corvette C3. Corvette C4 wyróżniała się nowoczesnym i aerodynamicznym wyglądem, który był odpowiedzią na zmieniające się trendy w projektowaniu samochodów lat 80. Posiadała smuklejsze proporcje, ostre linie, wyraźnie zarysowane nadkola i wydłużony kształt kabiny. Wprowadzono również wiele szczegółów, takich jak składane reflektory, które były charakterystyczne dla tego modelu.

Seryjny układ wydechowy zdecydowanie nie nadążał za tak nowocześnie wyglądającym nadwoziem (jak na tamte czasy) – zarówno pod względem akustycznym jak i wizualnym. Rozwiązanie problemu mogło być tylko jedno – końcowa sekcja wydechu marki Baq Exhaust w wersji rezonowanej, zakończona czterema końcówkami o średnicy 4″ (101mm). Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać zadowalający dźwięk. Wybór ozdobnych końcówek padł na końcówki w satynowym wykończeniu.

Pełna specyfikacja kompletnego układu wydechowego Baq Exhaust:
– początkowa sekcja wydechu OEM (fabryczne katalizatory),
– środkowa sekcja wydechu OEM,
– końcowa sekcja wydechu rezonowana,
– cztery końcówki pogrubione satynowe o średnicy 4″ (101 mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!

info@baq-garage.pl

+48 500-569-975