BMW M2 CS (F87) to samochód, który łączy w sobie sportowe osiągi z codzienną użytecznością. Jest to flagowy model w rodzinie serii 2 marki BMW, zaprojektowany z myślą o entuzjastach motoryzacji, którzy pragną intensywnego doświadczenia za kierownicą. Pod maską BMW M2 CS kryje się potężny silnik benzynowy TwinPower Turbo, który generuje imponującą moc, zapewniając dynamiczne przyspieszenie i zwinne prowadzenie. W połączeniu z precyzyjnie skalibrowanym zawieszeniem i zaawansowanym systemem kontroli trakcji, ten kompaktowy sportowy samochód oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy na torze oraz na drodze publicznej.

Wyrafinowany design z charakterystycznymi elementami M Performance nadaje BMW M2 CS agresywny wygląd, podkreślając jego sportowy charakter. Wnętrze zostało starannie zaprojektowane z myślą o kierowcy, oferując ergonomiczne fotele sportowe i zaawansowany system multimedialny, który zapewnia nie tylko rozrywkę, ale także informacje o wydajności pojazdu.

BMW M2 CS (F87) to nie tylko samochód, to manifestacja pasji do motoryzacji i precyzji inżynieryjnej, która sprawia, że każda podróż staje się niezapomnianym przeżyciem dla kierowcy i pasażerów.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust:
– fabryczne katalizatory OEM,
– środkowa sekcja wydechu w wersji nierezonowanej,
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej, wraz z adaptacją fabrycznego sterowania trybem pracy układu wydechowego,
– cztery karbonowe tytanowe końcówki o średnicy 4″ (101mm).

Niestety nie mieliśmy okazji nagrać jak dobrze brzmi układ Cat-Back, poniżej link do brzmienia aktywnego układu GPF-Back.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq.pl
+48 500-569-975