BMW 330i (e90) | Baq Exhaust | Kompletny układ wydechowy

Stara, dobra szkoła tworzenia samochodów. Można odczuć wrażenie, że w nowszych samochodach nie ma już tego czegoś. Wolnossący silnik o sporej pojemności, manualna skrzynia biegów typowa dla BMW oraz napęd wyłącznie na tylną oś. W erze downsizingu, systemów ogłupiania kierowcy i cięcia kosztów, „trójka” E90 to jedno z ostatnich aut, które udostępnia to co najlepsze z systemów elektronicznych, pozostając jednak prawdziwym samochodem dla świadomego kierowcy o ponadprzeciętnych wymaganiach co do prowadzenia samochodu. Poprawiliśmy brzmienie samochodu wykorzystując do tego rezonowany układ wydechowy (z dwoma tłumikami) zakończony podwójną końcówką z pogrubionymi ściankami bocznymi.

Poza układem wydechowym, Właściciel samochodu zdecydował się na wymianę fabrycznych kolektorów wydechowych, zintegrowanych z dwoma sportowymi katalizatorami na ich bardziej przepustowe odpowiedniki Baq Exhaust. ?
Czekamy na końcowy rezultat z hamowni po wystrojeniu samochodu z nowym setupem. Jednak odczucia Użytkownika, zarówno w kwestii zwiększonej przepustowości jak i poprawienia brzmienia samochodu nie pozostawiają złudzeń – odwaliliśmy kawał dobrej roboty! ?