Pierwsze, doskonale znane S3 (8L) dostępne było tylko i wyłącznie jako 3-drzwiowy hatchback. W przypadku drugiej generacji (8P) do dyspozycji kupujących została oddana zarówno wersja 3D jak i pięciodrzwiowy Sportback. Natomiast nabywcy trzeciej generacji, czyli 8V zostali wprost rozpieszczeni przez producenta – cztery odmiany nadwoziowe (3D, 5D, Limousine oraz kabriolet były dostępne zarówno z manualnymi skrzyniami biegów, jak i 6 lub 7 stopniowymi DSG (S-Tronic). Dla wielu to limuzyna jest najlepiej wyglądającym A3/S3 8V, jedna prezentowanemu powyżej czerwonemu, trzydrzwiowemu hatchbackowi nie sposób odmówić uroku. Krzykliwa, niemetaliczna czerwień w połączeniu z taką odmianą nadwoziową mocno przyciąga wzrok i nie pozwala pozostać niezauważonym.

S3 trzeciej generacji to konstrukcyjny bliźniak Golfa (mk7) R oraz Leona Cupra ST 4Drive. W każdym z aut w zależności od kraju dystrybucji, roku produkcji oraz normy emisji spalin pod którą homologowany był pojazd, moc układu napędowego oscyluje wokół 300KM i jest przekazywana na wszystkie koła. Już w serii naprawdę jest czym jechać, a nie musimy wspominać o tym, jak dobrze jednostki z rodziny EA888 przyjmują modyfikacje mechaniczne. W samochodzie wykonaliśmy aktywny układ wydechowy cat-back, który dołączył do uprzednio zainstalowanego downpipe. Jak zawsze w przypadku aktywnego układu wydechowego, priorytetem było zachowanie możliwie cywilnego charakteru samochodu w cichym trybie pracy wydechu, natomiast przy otworzonych klapach – pełen ogień! Zresztą, zobaczcie sami – nie ma się co rozpisywać.

Układ wydechowy został zakończony nowymi w naszej ofercie końcówkami perforowanymi. W tym przypadku w szczotkowanym (satynowym) wykończeniu. Najwyższa jakość oraz dopracowanie szczegółów – uważamy, że wydech Baq Exhaust to biżuteria dla samochodu.

Pełna specyfikacja układu wydechowego cat-back Baq Exhaust:
– środkowa sekcja układu wydechowego w wersji rezonowanej (wraz z tłumikiem środkowym),
– końcowa sekcja układu wydechowego w wersji aktywnej,
– cztery szczotkowane, perforowane końcówki układu wydechowego o średnicy 3,5″ (89mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975

Produkt dostępny w ofercie naszego Sklepu Internetowego: