Tym razem w Baq Exhaust gościliśmy A4 Avant (B9), będącą na rynku od 2016 roku. Niniejszy egzemplarz został skonfigurowany z dwulitrową, benzynową jednostką TFSI o fabrycznej mocy 252KM (oznaczenie: CYRB). Automatyczna skrzynia S-Tronic oraz napęd quattro gwarantują skuteczność w każdych warunkach.

W samochodzie zainstalowaliśmy układ wydechowy cat-back, rozpoczynający się za fabrycznym katalizatorem. Wybór padł na aktywną wersję układu wydechowego, sterowaną zdalnie z pilota. Takie rozwiązanie pozwala dopasować brzmienie układu w zależności od bieżących potrzeb. Wydech został wyprowadzony po obu stronach zderzaka – jak w przypadku S4. Cały układ wydechowy, wraz z satynowymi końcówkami Double-Wall o średnicy 3,5″ (89mm) został wykonany ze stali kwasoodpornej – zapewnia to długowieczność. Na układ wydechowy udzielamy dożywotniej gwarancji producenta.

Pełna specyfikacja układu wydechowego cat-back Baq Exhaust:
– fabryczna początkowa sekcja wydechu z katalizatorem,
– środkowa sekcja układu w wersji nierezonowanej,
– końcowa sekcja układu wydechowego w wersji aktywnej, sterowanej zdanie z pilota,
– cztery końcówki układu wydechowego Double-Wall w satynowym wykończeniu o średnicy 3,5″ (89mm).

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975