Subaru WRX STI hatchback to wyjątkowo popularny samochód wśród miłośników sportowej jazdy. Ten model charakteryzuje się mocnym silnikiem i doskonałymi osiągami, które zapewniają świetną dynamikę jazdy. WRX STI hatchback został wprowadzony na rynek w 2008 roku i został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu kierowcom doskonałych osiągów na drodze i torze. Model ten wyposażony jest w turbodoładowany silnik o pojemności 2,5 litra, który generuje imponującą moc wynoszącą 305 KM. Jego charakterystyczny wygląd z pewnością przyciąga uwagę. Wnętrze WRX STI hatchback jest przestronne i wygodne, co pozwala na komfortową jazdę nawet na długich trasach.

W samochodzie wykonaliśmy aktywny układ wydechowy Baq Exhaust, rozpoczynający się za wcześniej zainstalowanym downpipe. Priorytetem Klienta było aby w trybie zamkniętym samochodem można było komfortowo podróżować. Poza poprawą brzmienia, poprawiliśmy również aspekt wizualny – czterema końcówkami double-wall w wykończeniu czarnym satynowym.

Pełna specyfikacja układu wydechowego:
– downpipe bez katalizatora
– środkowa sekcja wydechu w wersji rezonowanej,
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej Valvetronic.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj! info@baq-garage.pl +48 500-569-975