Porsche 911 to ikoniczny samochód sportowy produkowany przez niemiecką firmę Porsche od 1963 roku. Jest znany z doskonałych osiągów, doskonałej zwinności i unikalnego stylistycznego designu. Jest dostępny w wielu różnych wersjach, w tym jako coupe, kabriolet i targa. Silniki Porsche 911 są umieszczone z tyłu pojazdu i oferują moc od 300 do 700 KM. Samochód jest uważany za jeden z najlepszych samochodów sportowych na świecie.

Seryjny układ wydechowy został zastąpiony kompletnym wydechem Baq Exhaust, rozpoczynającym się bezpośrednio za turbosprężarkami (turbo-back). Brzmienie w obu trybach pracy uległo zdecydowanej poprawie – seryjnie samochód niezależnie od obciążenia nie brzmi. Oczywiście, ze względu na turbodoładowaną konstrukcję silnika nie możemy porównywać osiągniętego rezultatu końcowego do przykładowo, wolnossącej GT3 – jednak to zupełnie dwa różne samochody. Poza dźwiękiem, poprawiliśmy również przepustowość układu wydechowego W stosunku do serii zyskaliśmy również niższą masę układu.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust:
– początkowa sekcja układu wysoko-przepływowa
– x-pipe w środkowej sekcji układu,
– układ wydechowy dopasowany pod nowy zderzak na wzór GT3

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500 569 975