Mocna odpowiedź Stuttgartu na Porsche Panamera? Zdecydowanie tak! Mieszanka genów nowych modeli AMG z komfortem dużych Mercedesów? To musi się udać. Mercedes-AMG GT 63 S to luksusowe, czterodrzwiowe auto sportowe produkowane przez dywizje AMG Mercedesa. Auto jest napędzane silnikiem V8 o pojemności 4.0 litra, który generuje 630 KM i 664 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Samochód wyposażony jest w nowoczesną technologię i stylowy design, takie jak napęd na cztery koła, zaawansowana aerodynamika i luksusowe wyposażenie wewnątrz. GT 63 S jest znany ze swojej szybkości, precyzji prowadzenia i ogólnego wrażenia z jazdy, co czyni go popularnym wyborem wśród miłośników luksusowych samochodów.

Naszym zadaniem był montaż downpipe w osłonie termicznej do wcześniej zainstalowanego akcesoryjnego tytanowego układu wydechowego. Samochód seryjny wyposażony w katalizatory i filtry GPF / OPF. Po montażu naszych elementów samochód w końcu uzyskał odpowiednie brzmienie.

Film z brzmieniem samochodu po modyfikacji dostępny na naszym YouTube

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500 569 975