Mercedes-Benz Klasy A o fabrycznym kodzie W177 został zaprezentowany w 2018 roku na Geneva Motor Show.

Jego design jest oparty na nowym wzornictwie Mercedesa- „predator’s face”, który został zastosowany w nowym CLS. Wraz z hatchbackiem, linię modelową uzupełnił także przedstawiony w kwietniu 2018 roku 4-drzwiowy sedan. W aucie zastosowano technologię znaną z aut wyższych klas, zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty bezpieczeństwa, a także wygody.

W 2018 roku wszedł do sprzedaży w Polsce Mercedes-AMG A35. Wyposażono go w czterocylindrowy turbodoładowany silnik 2.0 o mocy 306 KM i momencie obrotowym 400 Nm. Standardowo A35 posiada także napęd na cztery koła AMG Performance 4MATIC oraz siedmiostopniową dwu sprzęgłową automatyczną skrzynię biegów. Mercedes A35 ma dodatkowo wzmacniane podwozie oraz karoserię, aby poprawić sztywność nadwozia. Z zewnątrz samochód charakteryzuje się dodatkami, które nadają mu sportowego wyglądu, a także emblematami AMG. Felgi aluminiowe również sygnowane są logiem AMG. Do dyspozycji jest pięć trybów jazdy, które zmieniają charakterystykę samochodu: Slippery, Comfort, Sport, Sport+ i Indywidual

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust:
– fabryczny katalizator OEM,
– fabryczny filtr GPF/OPF OEM,
– środkowa sekcja wydechu w wersji nierezonowanej,
– końcowa sekcja wydechu w wersji aktywnej, wraz z adaptacją fabrycznego sterowania trybem pracy układu wydechowego,
– układ dostosowany pod seryjne końcówki w zderzaku.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro