Wejście na rynek Audi A4 generacji B8 przyniosło jednocześnie światu nowy usportowiony model marki. W tym samym roku premierę miało Audi A5, bezpośrednio bazujące na popularnym modelu klasy średniej. Sukces rynkowy dwudrzwiowego modelu skłonił producenta do zaprezentowania pięciodrzwiowego liftbacka o nazwie Sportback i kabrioleta, dostępnego również w topowych odmianach S5 i RS 5. Tym razem w Baq Exhaust gościliśmy drugą generację A5 Sportback, będącą na rynku od 2016 roku. Niniejszy egzemplarz został skonfigurowany z dwulitrową, benzynową jednostką TFSI o fabrycznej mocy 252KM (oznaczenie: CYRB). Automatyczna skrzynia S-Tronic oraz napęd quattro gwarantują skuteczność w każdych warunkach.

W samochodzie zainstalowaliśmy układ wydechowy cat-back, oraz downpipe ze sportowym katalizatorem euro 5 200 cpsi. Wybór padł na aktywną wersję układu wydechowego, sterowaną zdalnie z pilota. Takie rozwiązanie pozwala dopasować brzmienie układu w zależności od bieżących potrzeb. Wydech został wyprowadzony po obu stronach zderzaka – jak w przypadku serii. Cały układ wydechowy, wraz z satynowymi owalnymi końcówkami został wykonany ze stali kwasoodpornej – zapewnia to długowieczność. Na układ wydechowy udzielamy dożywotniej gwarancji producenta.

Pełna specyfikacja układu wydechowego Baq Exhaust:
– downpipe z katalizatorem sportowym euro 5 200 CPSI,
– fabryczny pierwszy rezonator
– środkowa sekcja układu w wersji nierezonowanej,
– końcowa sekcja układu wydechowego w wersji aktywnej, sterowanej zdanie z pilota,
– dwie końcówki układu wydechowego owalne w satynowym wykończeniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną modyfikacją swojego samochodu – koniecznie się z nami skontaktuj. Fachowo doradzimy najlepsze rozwiązanie, przedstawimy możliwości oraz wycenimy poszczególne warianty. Nie zwlekaj!
info@baq-garage.pl
+48 500-569-975

Złoty polski
Euro